فرمانداری گالیکش
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > پیام تسلیت فرماندار گالیکش به مناسبت شهادت سردار سلیمانی
صفحه نخست > اخبار / اخبار فرمانداری / اخبار شهرستان / اخبار مناسبت ها / اخبار ویژه / گالری تصاویر > پیام تسلیت فرماندار گالیکش به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

پیام تسلیت فرماندار گالیکش به مناسبت شهادت سردار سلیمانی


14 دی 1398. نويسنده: گالیکش

 پیام تسلیت فرماندار گالیکش به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

فرماندار شهرستان گالیکش در پیامی شهادت سردار بزرگ سپاه پاسداران حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گالیکش، در پیام علی‌اصغر میرزایی فرماندار شهرستان آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

سردار قاسم سلیمانی مجاهد فی‌سبیل الله، سنگر به سنگر در جبهه مبارزه با استکبار جهانی و ایادی جنایتکار آنان اسرائیل غاصب، داعش، القاعده و ... همواره در انتظار شهادت در راه خدا و ملاقات یاران شهیدش بود.

فرزند انقلاب، امام و رهبر فرزانه، فرمانده جبهه مقاومت اسلامی در قلب‌های ۸۰ میلیون هموطن ایرانی و مسلمانان مظلوم جهان جای داشت و دنیای اسلام و پیروان سایرادیان الهی در فقدان این مرد الهی به سوگ نشست.

یقینأ جانیان و قاتلان قاسم سلیمانی و همراهان فداکارش از خشم و غضب الهی و انتقام فرزندان انقلاب در امان نخواهند ماند و ناچارأ به خروج بزدلانه از منطقه، به سقوط و اظمهلال خود نزدیک می‌شود.

از درگاه با عظمت خداوند متعال مسئلت داریم روح بلند آن عزیز سرفراز با حضرت سیدالشهدا و یارانش محشور و ما را از رهروان آن بزرگوار قرار دهد.

علی‌اصغر میرزایی

فرماندار شهرستان گالیکشبازگشت